Chaty Caño Chico y La Fuente

botón

«El Cano Chico» a «La Fuente» jsou dva apartmány pro 2, 4 nebo 7 osob s krásným výhledem, velkou zahradou a s ekologickou zahradkou. Jsou umístěny v srdci přírodní rezervace Sierra de Francia (biosférická rezervace UNESCO zalozena v roce 2007), v provincii Salamanca.

sierra de francia (spanelsko)

botón

Slunce, krásný výhled, autentické příchutě: Užijte si velkou slunnou zahradu s ovocem a zeleninou v sezóně.

Astronomie, výjimečna prohlidka nocniho nebe: Staci si pouze rici Fredericovi, jenz je horlivy milovnik astronomie, a on vas rad provede nocni oblohou mezi hvězdami, galaxiemi a planetami pomoci dalekohledu se zrcadlem o průměru 0,5 m.

Navštivte Salamancu: Jedno z nejkrásnějších měst ve Španělsku, dědictví UNESCO. (od nas vzdalena 70 km).

Cestujte zpátky v čase: Objevte malebne vesnicky s vyjimecnou architekturou, z nichž pět je zařazena mezi historické památky.

Zapomenuty ráj: Užijte si divokou a nedotčenou přírodu, kde žije mnoho chráněných druhů. Obdivujte nádherné přírodní scenérie. Koupání v mnoha bazénech a hlavne v okolních horskych řickach.

Moznost mnoha vyletu: Portugalsko, Ciudad Rodrigo a Salamanca jsou na dosah v  méně než hodine jízdy. Avila, Segovia, Zamora a Caceres asi dvě hodiny. Letiste v Madridu je vzdaleno asi tri hodiny.